Menu

Led žárovky

Ve chvíli, kdy jste otevřeli vyúčtování za spotřebu elektrického proudu, mohlo se stát, že jste s uvedenou cenou nebyli vůbec spokojeni a možná jste si také kladli mnoho otázek, které by měli najít odpovědi k tomu, že se vaše spotřeba zvýšila a platíte proto také více peněz. Věřte ale, že kdybyste v domácnosti používali led žárovky, mohli jste ušetřit nemalou sumu.
Není to jen klišé, ale skutečnost, kterou potvrzují jak samotní spotřebitelé, tak mnohé výzkumy, které se tímto zabývají. Led žárovky mají obecně mnohem nižší spotřebu, než běžné typy. Díky nově využívané technologii také svítí jiným světlem, které je označováno za bílé a dokázalo se, že je pro naše oči příjemnější. Celkově můžete jejich provozem jednak ušetřit, ale také využívat další výhody, které tyto žárovky mají.

Výhody

Mezi výhody, které led žárovky mají, se řadí především nulové škodlivé záření IR a UV, nízká povrchová teplota, odolávají častému spínání, aniž by se nějak poničily, vydrží v provozu několik let, dále sem patří zmíněná nízká spotřeba a bílé světlo, které má větší svítivost a příjemnější vliv na naše oči.