ZPDECOR 80g 2yards/lot Úžasnou Kvalitu Barvené Fialové Turecko Chandelle Velkoobchod Peří Boa pro Taneční Show a Svatební


Štítky: pomemon chanpion údaje, kanec, chanpion muži, muži se železnou obruč, apple worm, muž daddle lego, desková hra box, hra skóre, boa peří, Šachy 3v1.

201.59 Kč
 • Skladem
 • w1036


pštrosí peří,pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,pštrosí peří výplň peří sukně,růžové pštrosí peří trim,pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,růžové pštrosí peří trim,pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,barvené pštrosí peří trim,pštrosí peří trim,velkoobchod pštrosí peří, třásně,pštrosí peří, třásně,modrá pštrosí peří, třásně,pštrosí peří, třásně,

ZPDECOR 80g 2yards/lot Úžasnou Kvalitu Barvené Fialové Turecko Chandelle Velkoobchod Peří Boa pro Módní Show

Informace o výrobku Značka Název ZPDECOR Peří Název Produktu Turecko Chandelle Péřové Boa, Materiál Turecko Peří Užitečné, Party Dekorace, Svatební Dekorace,Kostým, design, Váha 80 g,2 loděnice, každá Barva Barvené Fialové Balení 2 Yardů/lot Trade manager cn1518055001sojt Název Společnosti Yiwu ZP Řemesla Co.,Ltd Stránkách Obchodu Poznámka

Tento odkaz je Fialová turecko chandelle péřové boa,Pokud potřebujete jiné barvy,než vaší objednávky, nebo prapare do platby,prosím, kontaktujte nás(můžete zanechat zprávu nebo kontakt s Obchodní Manager)

Popis výrobku je 1 lot 80 g Fialová chandelle boas ve 2 metrů dlouhé, Tyto nadýchané boa jsou vyrobené z malé krůtí peří tzv. byty.Chandelle boas může být řez bez rozpletení jako peří jsou šité na bavlněné šňůry. Můžete použít tyto boas pro kostýmy, dekorace, módní doplněk, jeviště a divadla. Velkoobchodní a množstevní sleva je k dispozici.Díky za hledáte.

Tipy:

1,Všechny obrázek produktu byly 100% přijatá v druhu ,všechna práva vyhrazena,Pokud se najít protějšky kopírování vyhrazena !

2,Všechny peří byly Ručně Vybrat a může být zajištěno, že kvalita je+++ ,používá sazba 99% ,prosím kupující přátelé cítit pohodlný nákup.

- Více viz podrobnosti o pricture:

* Obrázek Ukazuje *

* OSVĚDČENÍ *

1,ZDRAVOTNÍ CERTIFIKÁT : US$50.00

2,FUMIGACE/DISNFECTION CERTIFIKÁT : US$50.00

3,ORIGINÁLNÍ CERTIFIKÁT : US$50.00

Poznámka:

Pokud potřebujete, aby se certifikát ve vaší objednávce , Než placené,prosím, kontaktujte nás fristly (můžete nás kontaktovat prostřednictvím trademanager, nebo zanechat zprávu k vaší objednávce), a řekněte nám, které osvědčení potřebujete? pak jsme se změní cena ve vaší objednávce,když se všechno byly potvrzeny,a Konečně, prosím, zaplatit.děkuji.

*VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ,*

1, O Barvu:

Všechny peří jsou skutečné shootting,Vzhledem k osvětlení,displej nebo další issure různé barvy a radost z barvy problém,prosím, aby obdržení zásilky zvítězit.Pokud máte velmi vysoké nároky na barvu kupující,prosím, kontaktujte nás před vaší objednávky.

2,O kvalitě:

Peří se velmi liší ve tvaru a velikosti. Všechny tyto pírka jsou ze zachráněných ptáků. Ptáci jsou šťastně umístěna společně ve velkém letu klece, takže peří si se mnou hrály a žvýkat na to, jak dobře! Tam by mohly být drobné nedokonalosti na některé z peří.

3,O Použití:

Peří jsou čisté a hygienicky nezávadné připraven k použití.Můžete použít tyto peří pro řemesla,ořezávání,party,kostýmy,dekorace pro domov,svatební dekorace.

pštrosí peří,pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,pštrosí peří výplň peří sukně,růžové pštrosí peří trim,pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,růžové pštrosí peří trim,pštrosí peří trim,bílé pštrosí peří trim,barvené pštrosí peří trim,pštrosí peří trim,velkoobchod pštrosí peří, třásně,pštrosí peří, třásně,modrá pštrosí peří, třásně,pštrosí peří, třásně


 • Boas jméno: Krůtí Peří Chandelle Boas
 • Značka: ZPDECOR
 • Název Společnosti: Yiwu ZP Řemesla Co.,Ltd
 • Obchodní manažer: cn1518055001sojt
 • Jméno: Krůtí Peří Chandelle Boas
 • Materiál: Turecko Peří
 • Peří boa Hmotnost / Velikost: 80 gram / 2yards každý
 • Aplikace: Tanec , kostým, Dekorace
 • vzor: Barvené
 • Peří boa Peří Barva: Fialová Chandelle Boas
 • Store Webové Stránky: http
 • Číslo Modelu: 80g_Purple Krůtí Peří Chandelle Boas
 • pírko vzor: Chandelle Boas
 • Balíček: 2 yardů/lot


Napsat recenzi

Související produkty