3dfils-flexibilní tisková struna pro 3D tisk eFil TPU 60D: 1,75 mm, 250 g


Štítky: tisková struna petg, salah 3d tisk, vlákno tpu, 1kg struna pla, 3d tisk tiskárny, elegoo pryskyřice, tisková struna pla, tiskárny, 3d tisk, vlákno.

280.89 Kč
  • Skladem
  • w1124


EFil TPU 60D Patří do eFil rodiny vlákna, Pružné, na Bázi TPU. Jeho tvrdost Shore 60D , Vynikající standardní tvrdost z pružného vlákna pro 3D tisk na trhu. Na 60D tvrdost je ta, kterou můžete najít v LEGO díly, plus další prodloužení. Tato vyšší tvrdost umožňuje práci s flexibilní vlákna, s výhodou Snadno Vytisknout .

Jeho vysoká tvrdost je doporučeno pro díly, které musí odolávat mechanickému namáhání, zejména v souvislosti s dopady. Kromě toho, jeho Napětí může zlomit, je velmi vysoká, pojme až 40MPa, který Umožňuje modely, které mají být použity v reálném pracovním prostředí, pohybující se od jednoduchých prototyp plně funkční kus.

Je vyroben z TPU vlákno má vynikající vlastnosti Chemická odolnost Obou kyselin a zásad, stejně jako širokou škálu rozpouštědel. Kromě toho, PODRÁŽKA má vysokou odolnost proti oděru, nárazům a perforace. Na eFil TPU 60D je schopen odolávat teplotám až do 100 °C.

Na eFil TPU 60D má Značnou podporu, Takže váš dojem není přítomna deformace problémů, a to i bez použití teplé posteli, nebo jiné způsoby lepení. Tato velká přilnavost dává dokonalé spojení mezi vrstvami , Což vytváří mnohem více odolné proti roztržení kousky. To je ideální elastické vlákno pro použití s Typ Tiskové Systémy Bowden , Protože vzhledem k jeho tuhosti se může klouzat a to prostřednictvím uvnitř trubice bez zastavení.

Mezi jeho Aplikací můžeme vyzdvihnout ortopedie, obuv, náhradní díly, nástroje a širokou škálu průmyslových aplikací. Můžete Zlepšit jeho výkon S pre-sušení 30 do 60 minut na 90 °.


  • Značka: 3DFILS
  • Původ: AU(Původu)
  • Materiál: TPU
  • Formulář: Solidní


Teo Baby45
2021-01-27
5/5
Everything is perfect! A very good filament and super fast shipping, in less than 24 hours at home. I recommend it
Kral Miharbi
2021-01-19
5/5
envio rápido falta por probar si es bueno repetiré seguro

Napsat recenzi

Související produkty