VA7510s voltampérmetr monitor výstupního napětí a proudu a také nabití baterie a propuštění. 100A 6 ~ 75V/0V ~ 120V


Štítky: analogové napájení, dc metr, ampérmetr volt, 14500 baterie lifepo4, baterie fake, 120v dc napájení, voltbot, voltmet, ammet, baterie lifepo4.

402.77 Kč
  • Skladem
  • w142


Popis dokumentu ke stažení : http://www.eiemsun.com/c/8107.htm Když se dostanete nový va75010s multi-funkce voltmetru, doporučujeme postupujte podle pokynů níže a podívejte se na nástroje.

1. Zkontrolujte, zda za škodu způsobenou dopravu.

Pokud obalu, krabičce nebo bublinkové tašky ochranu pad je zjištěno, že být těžce poškozen, prosím, nech si to, dokud celý stroj a příslušenství projít testem.

2. Zkontrolujte, zda obsah krabice je kompletní.

Obsah krabice jsou následující.Pokud obsah neodpovídá, nebo přístroj poškozený, obraťte se prosím na vašeho prodejce nebo společnost.

Host: va75010s (včetně zobrazení hlavy a měřicí deska) 1 sada

Příloha: Uživatelská Příručka (pdf verze) 1 kopie

3. Zkontrolujte celý stroj.

Pokud přístroj zjistí, že být poškozen, přístroj nepracuje správně, nebo selže test výkonu, prosím, kontaktujte svého prodejce nebo společnost.

Kapitola 1 Přehled

Za prvé, nástroj zavedení

T on VA75010s je multi-funkce metr, který může zobrazovat různé fyzikální parametry, jako jsou napětí, proud, výkon, kapacita, energie, teplota a čas běží v reálném čase. Přes-napětí, pod-napětí a proudu mohou být realizovány prostřednictvím vyhrazené relé rozhraní. Teplotní ochrana.Kromě toho, měřič používá 1,8-palcový barevný tekutých krystalů jako displej a zobrazení dat je více komplexní, jasné a snadno sledovat.Tento nástroj je ideální pro aplikace, které vyžadují monitorování výstupního napětí a proudu, stejně jako nabíjení a vybíjení baterie.

Za druhé, hlavní vlastnosti

1. Dva-způsob zjištění aktuální, je vhodné pro uživatele, pro detekci nabíjení a vybíjení pro detekci obousměrný proud bez změny vedení směru.

2, power-off funkce paměti, po moci-off můžete si vzpomenout na číslo AH a WH, než vypnutí, pohodlné pozorování a měření.

3, čas a AH počet jasnou funkci, nemá vliv na další měření.

4, AH počet může být naplněn, nemá vliv na přímé vypouštění měření.

5, napětí, proud, nabíjecí kapacita AH číslo CO číslo, čas, zobrazení výkonu na stejný čas, zobrazení informací je komplexní a jasné.

6, s výkonem vypnutí funkce tlačítko, flexibilní, aby se otevřít nebo zavřít výstup.

7, s přepětí, nadproudu, přehřátí a dalších ochranných funkcí.

8, on-line kalibraci, aby usnadnila zákazníkům, aby opravit chyby včas.

9. Vypněte LCD displej, když je nutné snížit spotřebu energie produktu.

1

Naměřená hodnota napětí

6

Procento zbývající kapacity baterie

2

Naměřená aktuální hodnota

7

Naměřená teplota

3

Naměřená hodnota výkonu

8

Stav výstupu zobrazení

4

Kumulativní hodnotu kapacity nebo energetické hodnoty

9

Kumulativní doba chodu

5

Zbývající kapacita baterie progress bar

10

vzduch

Za třetí, funkce úvod

1, "BAT" kapacita baterie nastavení hodnot, tento parametr je k nastavení baterie měří celkové kapacity.

2, "BPC" zbývající kapacita baterie v procentech, lze nastavit podle hodnoty zbývající kapacity baterie v AH.

3, "OVP" set over-napětí ochrana hodnotu, pokud OVP hodnota je nastavena, když aktuální měřená hodnota napětí je vyšší než nastavená hodnota, to bude výzva přes-napětí, a odříznout relé(Třeba zákazníky na vlastní)。

4, "LVP" set přepěťové ochrany hodnoty, pokud nastavíte hodnotu LVP, když skutečné měření napětí je menší než nastavená hodnota, to bude výzva podpětí, a odříznout relé(Třeba zákazníky na vlastní)。

5 、 "NCP" nastaví přepěťové ochrany hodnoty. Pokud NCP hodnota je nastavena, když vlastní měření dobíjení je aktuální hodnota je nižší než nastavená hodnota, to bude výzva nadproudovou a odříznout relé.(Třeba zákazníky na vlastní)。

6, "OCP" nastaví přepěťové ochrany hodnoty. Pokud OCP hodnota je nastavena, když vlastní měření vybíjecí proud hodnota je menší než nastavená hodnota, nadproudovou budou vyzváni a relé bude odpojen.(Třeba zákazníky na vlastní)。

7, "OTP" nastaví přes-teplotní ochrana hodnotu. Pokud OTP hodnota je nastavena, když aktuální měřená hodnota teploty je vyšší než nastavená hodnota, tím více teploty budou vyzváni a relé bude odpojen.(Třeba zákazníky na vlastní)。

8, "REKLAMY" komunikační adresa pro nastavení kódu.V multi-stroj, komunikace, multi-stroj komunikace je dosaženo nastavení adresy kód.

9, "TTL" nástroj pohání výstupní stav výchozí relé, normálně otevřený nebo normálně zavřeno.


  • Rozměry: 78*42*26 mm
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Měření Proudu Rozsah: 0-100A
  • Měřicí Rozsah Napětí: 0-120v
  • Třída Přesnosti: 1%
  • Značka: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: VA7510S


Napsat recenzi

Související produkty