Nové!Auto na elektrický test pero tužka test světlo test tužka LED obvod detekce pero detektor, multi-funkční test světlo test tužka


Štítky: vodivý inkoust pero elektronické obvody kreslit, lampa číst, test obvodu pero, tužka led pilastr = předěl m, modrou tužkou led, circuit scribe, optický pás, obd peugeot, multi, pero, tužka, auto tester.

125.00 Kč
  • Skladem
  • w560


Vlastnosti: 1. Tento produkt integruje tradiční test lampy a dvou-barevné LED test lampy, a mohou měřit různé signály snímače. 2. Velký klip je používán k usnadnění upínací velké zemi, jako jsou baterie hlavu. Drát je vyroben z tahu kabelu, který je odolný. 3. Ocelový čep je přivařen za velký klip, tak, že pin na elektrické pero může být vložen do obou koncových otvorů na zástrčce, resp. 4. Žárovku za test světlo je zapojen do malé auto lampa. Pokud se to zlomí, to bude v továrně, takže nemusíte jít ven a koupit to. 5. Elektrické pero je vybaveno desku uvnitř, která má dva-color LED lampa, která emituje červené světlo při měření pozitivní energie a zelené světlo při měření negativní energie. Při 12V konektor vzadu je rozbité, vnitřní LED světlo bude stále pracují a vyzařují světlo. 6. To může být použit k testování, zda je baterie netěsná, zda napětí linky netěsní, vyměňte airbag vymazat chybový kód. 7. Po odpojení zadní 12V konektor, použijte vnitřní LED světlo samotné měření různých slabý puls signály. To může měření signálu zapalování, vstřikování paliva a signál datový signál z počítače. Může měřit puls vyslaný signál od snímače polohy klikového hřídele, snímač polohy vačkového hřídele snímač rychloměru snímač, distributor Hall snímač, fotoelektrický senzor, LED světlo bude blikat s pulzní signál.


  • Typ: Testovací Nástroje
  • Číslo Modelu: KW568


Napsat recenzi

Související produkty