M8 indukčnost kapacitní tester pro měření indukčnosti a kapacity elektrolytických kondenzátorů digitální indukčnost capac


Štítky: kondenzátor kapacita tester, SUNLEPHANT, iq tester, drive šroub, esr metr, lcr t4, 4014, lcr t4 tester, digitální esr metr, 5w rezistor.

368.75 Kč 396.51 Kč
  • Skladem
  • w590


Tipy : Kit vyrábí vyžaduje odpovídající elektronické technologie, prosím, ujistěte se, že můžete dosáhnout ! Balíčky, které nabízíme, jsou autentické prvky a Realizovány tím, že poskytuje zdarma PDF soubory instalace a technická podpora , instalace snažit, aby vám pomohl vyřešit problémy , ale snížit nohy cínový komponent a PCB nemůže být vráceno, nepřijímají výsledek instalace je neúspěšná a požádat o vrácení nebo špatné ! Pokud si nejste jisti , prosím, koupit výrobky přímo !

jsme mají také sestavený produkt .pokud budete potřebovat .to je usd24/ks .když si je koupíte .prosím, zanechte vzkaz a dejte nám vědět, unassemnled a smontované, které potřebujete .

Vezměte prosím na vědomí, že tlačítko je klíčem směru svařování : Pozor ! Přístup k obvodu, často začít ! Nyní mnozí jsou dost problémy se zády neměl věnovat pozornost směru z výsledků této komponenty instalovány obráceně !

Mnoho lidí v tento obvod se vyrábí v různých zemích a regionech , vysoká přesnost, široký rozsah měření , takže ladění jednodušší. Dotykový spínač rozsah , velmi snadné použití . Majitel na okruhu některá vylepšení, aby to spolehlivější , jednodušší použití .

Indukčnost měřicí rozsah : 0.1 µH-2H

Kapacitní rozsah měření : 1pF-2.5 µF

Elektrolytický kondenzátor rozsah měření : 0.1 µF-30000µF

Měřicí rozsah pokrývá běžné indukční a kapacitní rozsah hodnot , velmi praktické. Můžete použít shop podporuje 86 krabic , montáž do hotového , test terminál může být použit s shell zkušební zásuvky ( plug pohodlí), nebo banán jack ( SMD součástek s test háčky nebo test klipy používané). Níže je vlastníkem dokončení instalace dva obrázky ( sada neobsahuje bydlení a další příslušenství , střelba důvodů zvýšen kontrast displeje , samotný displej ostřejší celkem ) :

Použití:

Vložena do vnějšího napájení ( 9V nebo doporučení 12V, vnější negativní pozitivní polarita ), že boot do stavu kalibrace (v tomto případě měření terminály nelze získat přístup k zařízení ) ;

Show SET OK poté, co je kalibrace dokončena , potom stiskněte tlačítko pro přepínání mezi různými metody měření , C & L-COM měření malých kapacita a indukčnost , COM-CE opatření elektrolytický kondenzátor , naměřená hodnota se zobrazuje přímo na obrazovce.

Měření 22PF Kapacita:

Indukčnost měření, vložte malý drát pro měření malé induktor hodnoty , které ukazují vysokou citlivost a rozlišení jsou :

Měření tlumivku 100UH :

Měření Elektrolytický 100UF :

Měření 6800UF Elektrolytické :

Sada všichni používají vysoce kvalitní komponenty, kritické komponenty pomocí 1 % chyba (F file ) přesné kondenzátory, přesné odpory , a tantalu , obvod design, přesnost 2% , klíčovou součástí soupravy byly použity vyšší než je tento standard, Zajistit, že celý měřicí přesnost:

Řídicí jednotka pomocí ATMEGA8, před odesláním a písemné postupy na stroji detekovat normální .

Stroj je velmi jednoduché ladění , svařování, jaká pravomoc regulovat 5K nastavitelný odpor , obvod označený TP změřte napětí mezi svorkami je 0.632 * napájecí napětí (5V), mohou být obvykle upravena na 3,16 V .

10K nad kontrastu displeje nastavení variabilní rezistor je nastaven tak, že displej je jasné, že tento odpor může být .

Sada obsahuje všechny díly, desky plošných spojů a desky , s výjimkou terminálu ( terminál na obrázek pro větší pohodlí pouze demo , ne podporu ) , šrouby, bydlení a další příslušenství , které potřebujete k dokončení shell může kliknout na odkaz níže :

Nákup kompletní sadu kit a shell, že montážní šrouby a klíče !

Mini sada s detailní návod k instalaci, Prosím obraťte se na vlastníka získat fotografoval .

Pro svařování obvodu ladění dobrý produkt , jsou předmětem 30 juanů svařování uvedení do nákladů , zatímco cena práce je poměrně vysoká, ale hlavní věc je, že jsme stále doporučujeme, aby to udělat sami, svařování , více zábavy ! Jen mít nějaké základní znalosti z elektroniky , postupujte podle pokynů k instalaci trpělivost operace , může úspěch!

Přeji vám, aby si legraci z DIY sami !


  • Původ: KN(Původu)
  • Test1: 1
  • Značka: XIN NUO QI
  • Test4: 2
  • Test2: 2


Napsat recenzi

Související produkty