Škoda Octavia A7 Chrom Výfukového Difuzoru rám, 3 Kusy. 2013 a Za ISO9001 / 2008 + Kvalita upravený design


Štítky: koberce škoda fabia 1, škoda superb 4, škoda, škoda fabia 2, fabia, škoda yeti, jetta mkv, octavia 3 škoda, rádio vw, pásky škoda octavia 3.

1 230.42 Kč 1 836.45 Kč
  • Skladem
  • w658


Vlastnosti produktu;

Vyrábí se přesně na zadané značky a modelu, to se hodí dokonale.Je vyrobena z nerezového materiálu.To má 5-letá záruka proti korozi.Je vyrobena z 1. Třídy 304 z nerezové oceli materiál, který nabízí nejvyšší vizuální a trvanlivost.Díky kvalitní oboustranné akrylové pásky na to, že poskytuje praktické a snadné instalace bez poškození vozidla.Pro produkty, které vyžadují lepidla výztuže, silikonový je také poslal v krabici.Před instalací, věnovat pozornost pokynů a varování v návodu k montáži součástí balení.Lepidlo booster (Primer), je poslán v krabici.Všechny výrobky mají ISO 16949, ISO 9001: 2008 a TUV-CERT osvědčení.

Montážní Návod:

Instalaci v suchém a bezprašném prostředí.Před shromáždění, aby shromáždění praxe v oblasti, kde bude aplikován bez otevření protector oboustranné pásky na kus.Povrch, na který výrobek má být dodržena by měla být pokryta s duchem, alkohol, celulózové ředidlo, atd. Důkladně vyčistit.Silikonové, benzín, kolín nad rýnem, atd. Nečistěte s přísadami a olejové látky!S cílem ukázat vlastnosti oboustranné lepicí pásky, které jsou zasílány připravené pro instalaci na výrobku, vysoušeč vlasů atd. Použít teplo.Naneste primer otřete obsažené v krabici na očištěný povrch.Dávejte pozor, abyste aplikovat mimo oblast, kde výrobek bude dodržen.Použít váš výrobek na jeden zátah, tím, že odstraní ochranný povrch oboustranné lepicí pásky na očištěný a tepla aplikovaného povrchu.Po aplikaci, ujistěte se, že dobře drží tlakem pomocí hadříkem.Ujistěte se, že žádná voda dostane do prostoru po dobu 24 hodin.


  • Externí Testování Certifikace: ISO9001
  • Typ Položky: Chrom Styling
  • Model Vozu: škoda
  • Původ: TR(Původu)


Wishmaste R
2021-02-12
4/5
Light Bent but remedy. Firmer packaging the problem would remedy. Further good product. Still need places at better weather.

Napsat recenzi

Související produkty